باسلام
دختری30ساله ومجردهستم.باحضور درجمع فامیلی ویاخانوادگی قادر به برقراری ارتباط موثر باآنها نیستم وهمیشه اضطراب واسترس از کم اوردن یا مورد توهین یاتمسخر وتحقیر شدن درهنگام برخورد ویا صحبت کردن با آنها رادارم والبته هرزمان که حرفی مخالف حرف خودم به ویژه با لجبازی و اصرار طرف مقابل بشنوم سخت درخودم فرومیریزم وخودخوری میکنم واین موضوع بیشتر مراتبدیل به فردی زودرنج حساس وعصبی کرده است.درضمن زمانیکه درجمعی یا درارتباط بافردی قرار میگیرم که نمیتوانم حریف زبانش شوم به خصوص هنگامیکه مرا مسخره میکند ویا باغیض وکنایه بامن صحبت میکندوبه اصطلاح زبان دراز است ومن درمقابل اودرجواب دادن کم می اورم حسابی دیوانه میشوم وبسیار باخودم مرو میکنم که ایکاش همان لحظه یک جواب دندان شکن به اومیدادم یا کاش فلان جواب را میدادم وخلاصه کلی خودخوریهای فراوان واعصاب خوردی و ناامیدی به سراغم می آید.
ممنون میشوم اگر راهکاری درمقابله مثبت با اینجور شرایطی که درآن قرار میگیرم به من ارائه فرمایید.

منبع :ناتوانی در برقراری ارتباط بادیگران- سامانه پرسش و پاسخ مشاور

بهترین مشاور برقراری ,ارتباط ,میگیرم ,کم ,صحبت ,میشوم ,برقراری ارتباط ,ارتباط بادیگران ,قرار میگیرم ,در برقراری ,ناتوانی در ,برقراری ارتباط بادیگرانمنبع

دانستنی های جامع خود ارضایی کودکان و نوجوانان و روش های درمان آن

مطالعه با تمرکز حواس به روش گشتالتی

داستان جوجه کوچولوی خجالتی

مقابله با تاناتا فوبیا

ادامه ی ارتباط با محبوب چسبنده و نامزد وابسته

خطر خود شیفتگی و آثار ویرانگر آن را بیشتر بشناسید

خودت را نوازش کن. راهکارهای طلایی رشد عزت نفس و بهبود روابط

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

اسباب بازی mihantext | متن های کوتاه و خواندنی رهگذر rond ثبت شرکت دانلود فیلم ، موزیک و بازی های اندروید پرطرفدار فیل دانلود محصولات تخصصی گیاهی بهترین خدمات نصب آیفون تصویری در تهران هر چی که بخوای