سلام 30. سالمه متاهل هستم و فوق لیسانس دارم و یه بچه دو ساله خ زیاد حساس و زود رنجم هر کی هر حرفی میزنه زود به خودم میگیرم و ناراحت میشم و نمیتونم جواب بدم حتی اگه کسی از حرفش منظوری داشته باشه اصلا حاظر جواب نیستم نهایت کارم اینه که قهر کنم و ناراحت بشم دوست دارم جواب کسسو که داره علا بهم تیکه میندازه رو بدم اما اصلا اون لحظه مغزم کتر نمیکنه و اگه یه جوابم بدم صدا و دستم میلرزه و خ تابلو میشم حس میکنم هیچکس منو نمیخاد و دوست نداره شوهرم چند روز خونه نیست به خاطر کارش خونه نه مادرم نه مادرشوهرم نمیرم چون فکر میکنم ناراحت میشن از اینکه من اونجا باشم بعد همش خودخوری میکنم شوهرم خ بی احساسه و اصلا محبتو به زبون نمیاره مثلا تا حالا بهش هزار بار گفتم بهم بگو دوسم داری نمیگه میگه با کارام بهت نشون دادم راستم میگه من میخام اعتماد بنفسم بره یالا جواب هر کسیو بدم و زود دلگیر نشم که بعدا بیام غیبتشو بکنم
راهنما گفته:

عدم اعتماد به نفس
دوست عزیز این رفتارها ناشی از دوری شما از اجتماع هست.
اگر بتونید در گروه های جمعی فعالیت کنید .
مثل گروه های پیاده روی و … .
به این صورت دید شما وسعت پیدا میکنه .
و بخاطر هر حرفی ناراحت و برافروخته نخواهید شد .

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
دفتر قیطریه:
۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه

منبع :عدم اعتماد بنفس- سامانه پرسش و پاسخ مشاور

بهترین مشاور جواب ,ناراحت ,بدم ,اصلا ,میکنم ,عدم ,عدم اعتماد ,گروه های ,اعتماد بنفس ,هر حرفی ,و ناراحتمنبع

دانستنی های جامع خود ارضایی کودکان و نوجوانان و روش های درمان آن

مطالعه با تمرکز حواس به روش گشتالتی

داستان جوجه کوچولوی خجالتی

مقابله با تاناتا فوبیا

ادامه ی ارتباط با محبوب چسبنده و نامزد وابسته

خطر خود شیفتگی و آثار ویرانگر آن را بیشتر بشناسید

خودت را نوازش کن. راهکارهای طلایی رشد عزت نفس و بهبود روابط

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

آموزش های همگانی presleypotxol Netz ایگل44 لوازم یدکی بیل مکانیکی ۲۲۰ ارزان چشم انتظارم بورس برنج زیارت تیم امنیتی هایجک Colemanu9eih7zv local معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی خرید انواع قطعات بیل مکانیکی 220